03/04   Dezinfekce Anti-COVID

Naše firma začala dodávat dezinfekční přípravek Anti-COVID schválený WHO (Světovou zdravotnickou organizací).

V důsledku dnešní situace ohledně šíření nového koronaviru COVID – 19 je používání dezinfekce velmi skloňovaným slovem. Která dezinfekce je ale na tento virus nejúčinnější?

Začali jsme nabízet prostředek Anti-COVID

V naší široké nabídce produktů můžete nyní objevit velmi skloňovaný přípravek proti šíření nového koronaviru – Anti-COVID. V čem je ale tento prostředek výjimečný?
Tento biocidní přípravek ničí cíleně bakterie, plísně a viry, a to především coronavirus, SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, MERS, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV.

Obsahuje úcinné látky: etanol (denaturovaný) - 796 ml/l a peroxid vodíku (3,5 %) - 36 ml/l.

Dezinfekční prostředek Anti – COVID má navíc schválení WHO (Světové zdravotnické organizace)

Jak přípravek použít?

Tento dezinfekční přípravek můžete použít jak pro dezinfekci rukou, tak i povrchů. Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže.

Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Kromě dezinfekce rukou lze tuto dezinfekci použít při úklidu: malé množství naneseme na hadřík a otřeme jím kliky, klávesnice, mobily, ovladače a toaletu.

V jakém balení produkt Anti–COVID dodáváme?

Tento produkt jsme schopni dodat v rozprašovačích o objemech 200, 500ml a dále potom v 1L, 5L, 10L, 25L nádobách.

 

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

info@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil-shop.cz www.madlube.cz www.olejnicka.cz

Po - Pá 7:00 - 16:30 | So: 8:00 - 11:00